Bestuur

Voorzitter
Jan-Anne ter Horst
Mail: voorzitter@kczwolle.nl

Penningmeester
Carla Steen
Mail: penningmeester@kczwolle.nl

Secretaris
Ria Suos
Mail: secretariaat@kczwolle.nl
Telefoon: 06-20362267

Bestuurslid 
Josje Breukelaar-de Kruiter
Mail: josje@kczwolle.nl
Telefoon: 06-53603635

Bestuurslid
Josine Haspers
Mail: cursuscoordinator@kczwolle.nl

Redactie
Ria Suos
Mail: ria@kczwolle.nl
Mail redactie: redactie@kczwolle.nl

Ledenadministratie
Mail: ledenadministratie@kczwolle.nl

Cursuscoördinator
Mail: cursuscoordinator@kczwolle.nl

Is uw hond (of het baasje) toe aan professionele begeleiding in gehoorzaamheid of behendigheid?

Informeer naar onze cursussen en word lid!